Останні оголошення
Всі оголошення

B-Flexy, студія корекції фігури

« Повернутися
Контакти
  • Україна
  • Черкаси
  • бул. Шевченка, 150
  • тел.: 068 1368 799
Студія-салон B-Flexy Скульптор Вашого Тіла в місті Черкаси надає послуги з корекції фігури для чоловіків і жінок. Звертаючись до нас, до кінця курсу ви домагаєтеся 100% результату красивого тіла, ідеальну фігуру, стрункість і впевненість в собі.
 
Під час застосування процедури за технологією LPG, використовується індивідуальний костюм і спеціальний масажують ролики, під впливом яких створюється складка шкіри. Вся процедура здійснюється під впливом вакууму, де за допомогою ролерів виходить бажаний результат. Дія першого роллера направлено на захоплення шкіри, а другого на її розгладження.
 
Під час проведення процедури, відбуваються кардинальні зміни в клітинах шкіри. Інтенсивна вироблення колагену в підшкірному шарі, що сприяє омолодженню, утворення правильної структури і каркаса шкіри. При масажі посилюється лімфовідтік і мікроциркуляція, що сприяє усуненню застійних явищ. Результатом є повне позбавлення від целюліту!
Кількість переглядів: 1996
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра