ТОВ "Медекспресс плюс"- перевезення хворих

« Повернутися
Контакти

Своєчасний виклик швидкої допомоги - це, перш за все, результат оперативної та грамотної роботи диспетчера. «Медекспресс Плюс» має власну диспетчерську службу, в якій працюють виключно фахівці з медичною освітою. Це досвідчені фельдшери, що присвятили багато років роботі в лікарнях швидкої допомоги. Їх досвід дозволяє їм не просто приймати дзвінки, але й професійно розподіляти їх за ступенем тяжкості і забезпечувати відповідну швидкість реагування. Вони також надають кваліфіковану допомогу і телефонну підтримку до прибуття бригади швидкої допомоги в разі гострих і критичних станів.

У будь-який час доби і без вихідних ви можете звернутися до щоб:

- викликати бригаду невідкладної медичної допомоги;

- отримати кваліфіковану консультацію з будь-якої критичної

- ситуації, пов'язаної з погіршенням здоров'я;

- забезпечити госпіталізацію хворого в стаціонар;

- грамотно організувати безпечне транспортування тяжкохворих пацієнтів по Дніпропетровську, області, а також по Україні і за кордон.

ТОВ "Медекспрес плюс" - служба екстреної медичної допомоги, що здійснює транспортування хворих з Донецька до Росії, в Білорусь, по Україні.

- Перевезти хворого з Донецька до Києва;

- Перевезти хворого з Донецької області в Київ;

- Перевезти хворого з Донецька в Мінськ;

- Перевезти хворого з Донецька в Санкт -Петербург;

- Перевезти лежачого хворого з Донецька до Москви.

Кількість переглядів: 3840
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра