Приватні оголошення

Монтажник вікон « Повернутися
Контакти
  • Ціна:
    від 10 000 грн.
  • Контактна особа:
    Марія
  • Область:
    Харківська область
  • Місто:
    Харків
  • Контакти:
    073 072 0745
Обов'язки: встановлення вікон у клієнтів вдома.
Вимоги: від 18 років. Досвід роботи від року. Графік роботи за домовленістю. Наявність своїх інструментів. Бажано автомобіля. Чи готові взяти бригаду на постійну роботу.
Умови: заробітна плата виплачується за фактом. За кожен квадратний метр.
Угода користувача, угода користувача, угода користувача, угода користувача, угода користувача, угода користувача, угода користувача, угода користувача, угода користувача, угода користувача, угода користувача, угода користувача, угода користувача, угода ко
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра