Медичний центр «Еввіва»

« Повернутися
Контакти
  • м. Харків
  • вул. Сумська, 90
  • Тел.: (057) 700-33-03
  • e-mail: Info@evviva.com.ua
  • www.evviva.com.ua

Медичний центр «Еввіва»

 

Будучи компанією, створеною з метою позбавити людину від недуг, медичний центр «Еввіва» головною своєю цінністю вважає здоров'я людини - як фізичне, так і духовне.

Наша місія полягає в тому, щоб нести здоров'я в кожну родину, використовуючи багаторічний досвід успішного лікування за допомогою сучасних методик традиційної медицини.

Ідеал, до якого ми прагнемо, - здорове і щасливе суспільство.

Засоби, які ми використовуємо, щоб його досягти, - поєднання новітніх технологій і перевірених розробо , постійне самовдосконалення, робота над підвищенням якості наших послуг. Ми завжди слухаємо і чуємо своїх пацієнтів і готові прийти до них на допомогу в будь-яку хвилину. Всі наші зусилля зосереджені на тому, щоб підвищити якість життя людини, зробити її краще.

На даний момент «Еввіва» - одна з найвідоміших приватних клінік у Харкові. Висококваліфіковані фахівці, що використовують у своїй роботі найбільш ефективні методики, потужна діагностична база, сучасне обладнання, можливість комплексного обстеження та лікування - ось основні переваги медичного центру. Безсумнівною перевагою його є і те, що вся робота установи комп'ютеризована.

Кількість переглядів: 4200
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра