Туристична компанія «Карта Світу»

« Повернутися
Контакти
  • м. Харків
  • пр. Леніна, 7, оф. 91
  • Tел.: (057) 760-23-30
  • Tел.: (067) 546-27-27
  • Tел.: (067) 573-46-33
  • e-mail: info@kartamira.com.ua
  • www.kartamira.ua

Туристичне агенство «Мапа Світу»

 

«Карта Світу» це туристична компанія, що утворилася зовсім, здавалося б, недавно в 2006 році, проте, незважаючи на такий юний вік, за минулий час ми домоглася дуже хороших результатів. Завдяки високому рівню професіоналізму наших співробітників, а також політиці взаємоповаги по відношенню до клієнтів і партнерів, компанія заслужила довіру і авторитет, як серед приватних клієнтів, так і серед інших туристичних компаній.

Ми втілюємо собою молодість, прогресивність. Наш колектив постійно в пошуку чогось нового і цікавого. Тільки ми володіємо самої достовірною інформацією про тури, за допомогою якої завжди готові задовольнити запити найвимогливішого клієнта.

Ми прагнемо до найвищих стандартів обслуговування клієнтів, тому основоположним чинником процвітання ТА « Карта Світу » є прояв уваги до індивідуальності кожного клієнта.

У своїй діяльності ми керуємося такими принципами:

- Увага, Увага і ще раз Увага до наших клієнтів!

- Сумлінність і гласність у взаєминах з клієнтами, а саме: - надання їм самої повної і достовірної інформації про свої послуги.

Наша робота базується на взаємовигідній співпраці з абсолютним урахуванням особистісних особливостей, інтересів і планів клієнтів.

Ми зацікавлені у встановленні довгострокових взаємин з клієнтами, тому кожен тур організовуємо «як для себе».

Кількість переглядів: 1854
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра