Дитячий кінотеатр «Кадр»

« Повернутися
Контакти
  • м. Київ, вул. Вишгородська 4
  • Автовідповідач: (044) 43-01-096
  • Каса: (044) 43-28-431
  • Замовлення тематичного перегляду: (044) 43-06-621
  • Замовлення свята: (044) 43-28-431
  • e-mail: Kp_Kadr@mail.ru.

Дитячий кінотеатр «Кадр»
 

Вартість кіноквитка від 15 до 45 грн

У кінці 2003 року в Оболонському районі міста Києва після тривалої реконструкції був запущений в роботу Дитячий Кінотеатр " Кадр".

Це перший і єдиний дитячий кінотеатр такого рівня в нашій країні. Такого маленького(78 місць) і затишною кінозали ще в Україні не було.

Оснащений сучасною звуковою системою Долби Сураунд, м'якими, зручними кріслами, великим екраном, наш кінотеатр створений для вашого відпочинку і задоволення. Привітний персонал, який завжди вам посміхнеться, працює у нас для того, щоб зробити ваш відпочинок максимально комфортним. Дитячий бар, який знаходиться в кінотеатрі, задовольнить потреби маленьких глядачів і їх батьків.

Ми можемо запропонувати вам не лише перегляд дитячих і дорослих кінострічок, також по попередньому замовленню ми демонструємо тематичні стрічки, як для дітей так і для дорослих, фільми дитячої шкільної програми, профілактичні фільми. Можемо продемонструвати яку - або стрічку, з якого - або зручного для вас носія інформації. Провести дитячі і дорослі свята. Дні народження, випускні бали і інші свята, які можуть вас зацікавити. Також конференції, збори, учбові класи і багато що інше.

Проводимо дитячі новорічні свята, щоб маленькі глядачі Оболонського і інших районів міста Києва, змогли поринути в атмосферу цього чарівного, загадкового свята.

Дід Мороз, Снігуронька прийдуть до нашого свята, а символ нашого кінотеатру пустотливого кадрик допоможе діткам дочекатися їх появи. Конкурс на кращого співака караоке і багато інших конкурсів і ігор допоможуть вашим дітям розкрити в собі нові можливості і таланти.

Новорічні подарунки зроблять ваше свято солодким, а перегляд дитячого кінофільму, під час якого діти відпочинуть після святкування, буде хорошим закінченням новорічного свята.

Ради вас бачити!

Кількість переглядів: 6455
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра