Кінотеатр «Ленінград»

« Повернутися
Контакти
  • м. Київ, пр. Ю. Гагаріна 7 (Ленінградська площа)
  • Автовідповідач: (044) 371-12-20
  • Бронювання квитків: (044) 292-01-91
  • www.leningrad.com.ua

Кінотеатр «Ленінград»  
 

Ціна квитків від 15 до 30 грн.
 

Розклад сеансів

У Дніпровському районі, де розташований кінотеатр, з метою розширення можливостей культурного відпочинку для усіх вікових категорій було зроблено ряд ремонтних робіт від заміни апаратури до здійснення комфортних умов для приємного відпочинку відвідувачів, завдяки яким відкрито реконструйований кінотеатр «Ленінград», що повністю відповідає європейським стандартам.

Для перегляду кінофільмів працює великий зал, який розраховано на 648 місць і обладнано новим великим панорамним екраном Perlux, у супроводі високоякісної звукової системи Dolbi Dijital і акустичної « JBL»

Завдяки м'яким і зручним кріслам і приємній атмосфері домашнього затишку, під час перегляду улюблених фільмів, забезпечено комфортні умови для кожного відвідувача кінотеатру « Ленінград».

У кінотеатрі для Вас працює Бар-кафе « Еней», більярд « американка», « російський».

Ціна на квитки в кінотеатрі від 15 до 30 гривен,існує «День Глядача»(кожне середовище) коли ціна на усі квитки складає 15 гривен. Для школярів, студентів і пенсіонерів розроблена пільгова цінова політика, для дітей до 5 років вхід безкоштовний.

Ради Вам завжди! Приємного перегляду!
 

Кількість переглядів: 12648
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра