Кінотеатр «Україна»

« Повернутися
Контакти
 • м. Київ, вул. Городецького, 5
 • Каса: (044) 279-6750
 • Каса: (044) 279-8232
 • Автовідповідач: (044) 279-6301
 • Автовідповідач: 279-6302
 • www.kino-ukraina.com.ua

Кінотеатр «Україна»
 


СЕАНСИ

Прем'єрний кінотеатр "УКРАЇНА", відкрився після реконструкції 6 лютого 2001 року.

Ні для кого не секрет, що нинішній кінотеатр " Україна" по дизайну інтер'єру, якості обслуговування, місцерозташуванню і кінопрокатній політиці є першою в країні!

"Україна" - кінотеатр "прем'єрного показу". Це означає, що наші глядачі можуть побачити усі найважливіші новинки світового кінематографу одночасно зі всім світом.
 

На сьогодні в репертуарі кінотеатру традиційно:


 • найгучніші прем'єри вітчизняного, російського і світового кінематографу;
 • найцікавіші фільми з програм кінофестивалів, що проходять в місті;
 • дитячі ігрові і анімаційні фільми;
 • фестивалі світового кіно.

 • У обох залах кінотеатру встановлено новітнє кінопроекційне устаткування – семи канальну систему Dolby Digital Surround Ex, яка функціонує відповідно до акустичних вимог "Dolby Laboratories Inc.". Її головна особливість в додатковому surround-каналі формату Dolby Digital, завдяки якому звук в кінозалі поширюється точніше(на кожне крісло залу однаково), і передає усі тонкощі існуючих спецефектів. Цей канал відтворюється динаміками, розташованими за спиною у глядача, тоді як основні лівий і правий канали - динаміками на стінах залів. За допомогою Dolby Digital Surround Ex у кожного глядача того, що знаходиться в залі посилюється почуття реальності подій, що відбуваються на екрані.

  "Червоний" (розрахований на 456 місць) і " Синій"(148 місць) зали кінокомплексу оснащені звукопоглинальними панелями і перламутровими, виконаними по новітніх технологіях екранами розміром 14,5 на 6,2 метра і 7,75 на 3,30 метри відповідно, а також комфортабельними кріслами іспанського виробництва "Love-seats" з підставками для води і повітряної кукурудзи. У фойє кінотеатру відвідувачів не залишать наодинці 6 плазмових моніторів, відео-проектор, барвисті рекламні лайт-бокси, а також 2 бари з щонайширшим асортиментом традиційних закусок і напоїв. На другому поверсі кінокомплексу до послуг відвідувачів зручна літня тераса.

  Відвідування кінотеатру "Україна" це справжнє свято для усієї сім'ї. Влітку в ньому завжди прохолодно, взимку - тепло і у будь-яку пору року затишно, як вдома. Фойє кінотеатру виконане в класичному кінематографічному стилі. У правому крилі кінокомплексу розташований цілодобовий ресторан італійської і французької кухні " Фелліні", готовий прийняти до 120 відвідувачів одночасно. У його меню - широкий вибір традиційної італійської пасти, а у винній карті окрім класичного італійського, французького і грузинського набору вин, є присутніми також аргентинські і чилійські вина. Різноманітність пропонованих в ресторані коктейлів здатна задовольнити фантазію будь-якого відвідувача.

  У правому крилі кінокомплексу розташований цілодобовий ресторан італійської і французької кухні "Фелліні", готовий прийняти до 120 відвідувачів одночасно. У його меню - широкий вибір традиційної італійської пасти, а у винній карті окрім класичного італійського, французького і грузинського набору вин, є присутніми також аргентинські і чилійські вина. Різноманітність пропонованих в ресторані коктейлів здатна задовольнити фантазію будь-якого відвідувача.

  Кінотеатр міцно тримається на верхніх рядках світських хронік, кожного тижня організовуючи вечірки, присвячені прем'єрам фільмів, відкриттям кінофестивалів і кінофорумам. Такі заходи відвідують зірки кіно, шоу-бізнесу, телебачення і політики. Часто саме кінотеатр "Україна" є першим в країні майданчиком старту того або іншого фільму, влаштовуючи допрем'єрні покази за декілька днів до офіційного релізу фільму в країні.

  Без особливих перебільшень можна стверджувати, що сьогодні кінокомплекс "Україна" є найпопулярнішим і престижним місцем відпочинку киян.

  Ми працюємо для ВАС!

Кількість переглядів: 13589
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра