Київський національний академічний молодий театр

« Повернутися
Контакти
  • Україна
  • Київ
  • вул. Прорізна, 17
  • тел.: (050) 418 6848
У 1870 році садибу на вулиці Прорізна, 17 придбав «під будівництво кам'яного будинку» Микола Григорович-Барський. Через 3 роки проект будинку в два поверхи склав архітектор П. Федоров. У 1902-му додали третій поверх. У 1912-1913 роках за проектом цивільного інженера А. Гілевича здійснили нову реконструкцію, добудувавши четвертий, а фасад прикрашали в стилі модерн. До появи в ньому Молодого театру, будинок функціонував як прибутковий, на першому поверсі розміщувалися магазини.
 
Після завершення першого періоду діяльності Молодого, в приміщенні деякий час працював польський театр. Згодом тут розміщувався так званий «Будинок Червоної армії і фльоти». Це один з небагатьох будинків на Прорізній, вцілілий під час Другої світової війни. Протягом 1944-1985 років тут працював кінотеатр «Комсомолець України». З 1986-го до будинку на Прорізній, 17 знову повернувся театр, в той час Молодіжний. Так почався другий етап життя Молодого.
 
Метою діяльності театру стало прагнення розвинути реалістичні традиції корифеїв і втілити в життя мрії про створення нового українського театру, яка не поступався кращим європейським. Піднести українське театральне мистецтво на рівень світової культури - ось завдання, яке здійснював цей творчий колектив.
 
Театр знайомив глядачів зі старовинним українським вертепом ( «Різдвяний вертеп»), шедеврами української та світової класики, сучасної драматургії.
Кількість переглядів: 1649
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра