Київський муніципальний академічний театр ляльок

« Повернутися
Контакти
  • м. Київ, вул. Миропільська, 1
  • Тел.: (044) 513-15-00

Київський муніципальний академічний театр ляльок
 

Київський муніципальний академічний театр ляльок (раніше Київський міський театр ляльок) було створено у 1983 році завдяки активній діяльності та при безпосередній участі народного артиста України Сергія Єфремова.

Але формування творчого колективу відбулося ще в 1981 році на основі філіалу Республіканського театру ляльок. В процесі роботи стало зрозуміло, що колектив філіалу може існувати як самостійний організм. Тому, враховуючи зростаючу потребу в забезпеченні дітей театрально-видовищними заходами, а також відсутність в лівоберіжній частині міста дитячих театрів, 31 серпня 1983 року філію було реорганізовано в самостійний театр ляльок.

Втім, новоутворений філіал не став перебирати на себе старий репертуар. Колектив, під орудою Сергія Єфремова, розпочинає творчу діяльність із прем’єр, які швидко здобувають визнання. Уже в 1981 році, на Всесоюзному фестивалі румунської драматургії, вистава „Сонячний промінь” Атанаса Попеску одержує два дипломи. Нагороджено колектив театру і заслужену артистку України Елеонору Смирнову (за виконання ролі мишенятка Муфа). І, вже потім, коли театр набрає офіційного статусу, „Сонячний промінь” зігріває глядачів: „Здається, що ледь помітними тростинами актриса Е. Смирнова передає мишеняткові Муфу не тільки його зовнішню пластику, але й віддає йому своє серце”, - пише К. Мухін у газеті „Советская культура” від 1 листопада 1984 року.

Кількість переглядів: 4122
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра