Київський Академічний Молодий театр

« Повернутися
Контакти
  • м. Київ, вул. Прорізна, 17
  • Тел.: (044) 278-73-92

Київський Академічний Молодий театр
 

Коли ти довго працюєш в театрі, починаєш з якимось внутрішнім безнадійно-солодким відчуттям розуміти, що він тебе таки з’їв, поглинув чи проковтнув (як вам більше до вподоби).

Молодий театр з’їв життя багатьох, він зміг перетворитися на непереборний фактор їхньої залежності від мистецтва. Запалюючи комети і зірки, він багатьох занапастив, а інших спромігся піднести до недосяжних висот творчості.

Створивши за ці роки більше 100 прем’єр, зігрівши понад 7 тисяч вистав, ми всі багато чого зрозуміли. Стали мудрішими й толерантнішими. Навчилися прощати собі й іншим. Ми наполегливо шукали й продовжуємо шукати істину й любов.

У нас були помилки, вони траплятимуться й надалі. Тому що не помиляється лише той, хто нічого не прагне змінити.

З любов’ю і вдячністю до Вас – друзі і колеги, до вас, наші глядачі й партнери, з надією на майбутнє, я відчиняю чарівну скриньку, що зветься Молодий Театр.

Кількість переглядів: 3018
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра