Фітнес центр «Fitness Time»

« Повернутися
Контакти
  • м. Київ, вул. Олени Пчілки 3А
  • Тел.: (044) 383-06-96
  • Графік роботи: пн-пт: 9:00 - 22:00; 9:00 - 18:00
  • www.fitnesstime.com.ua

Фітнцес центр «Fitness Time»


У сучасному світі час і здоровий спосіб життя стали двома абсолютно несумісними факторами в житті людей, що негативно позначається на нашому фізичному і психологічному стані.

Ми віримо, що раціонально розподіливши ваш час, з урахуванням уваги на правильному харчуванні і рухової активності, ви незабаром зможете поліпшити як своє зовнішнє, так і внутрішній стан.

У нашому фітнес-клубі «FitnessTime» ми подбали про те, щоб ви без особливого для збитку вашого часу та фінансового стану змогли з великим задоволенням насолодитися улюбленим заняттям і отримати позитивний заряд енергії на цілий день, або навпаки, виплеснути все негативні емоції, що накопичилися в протягом трудового дня.

Переступивши поріг нашого клубу, ви поринете в атмосферу теплого домашнього затишку, який створить для вас наш дружний колектив професіоналів своєї справи. У фітнес-клубі «FitnessTime» до ваших послуг пропонується два зали, в яких проходять заняття з фітнесу і танців. Також окремо пропонуються послуги спеціалізрованного дієтолога.

Кількість переглядів: 7084
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра