Фітнес клуб «National fitness&spa»

« Повернутися
Контакти
  • м. Київ, бульвар Лесі Українки, 21 г
  • тел.: (044) 223-21-21
  • тел.: (067) 547-22-46
  • www.fkn.kiev.ua

Фітнес клуб «National fitness & spa»


"National" - це фітнес-клуб, створений відповідно до міжнародних стандартів. Пропонуємо відвідати сучасний тренажерний зал, максимально укомплектовану кардіозону і банний комплекс. Персональний тренер складе індивідуальну тренувальну програму і підбере комплекс вправ саме для Вас. До ваших послуг - різноманітні групові та індивідуальні спортивні, оздоровчі та танцювальні програми, російська лазня, фінська сауна, послуги масажиста і реабілітолога, солярій, фітнес-бар.

 

Якщо вона залишається в пам'яті і розбурхує уяву, справу зроблено.  Легенда нашого клубу «Національ» бере свій початок з історичного періоду правління і діяльності Наполеона Бонапарта.

 

Людина - легенда, яка живе в нашій пам'яті не тільки як геніальний стратег і імператор, але і як особистість смілива, розумна, безстрашна, що вміє мислити широко і масштабно. Він був великим полководцем, адже дбав про своїх солдатів, як про своїх дітей. Одна з історій, що дійшла до нашого часу, відкрила нам можливості побачити його очима Велике і відчути це.

 

Одного разу в Італійському поході Наполеон побачив картину, яка залишилася в його думках і серці назавжди. Перед поглядом Імператора, відкрила свої обійми затишна зелена долина, за нею височіли три гори, і на вершині кожної з них стояло невелике містечко, залите сонцем.

 

Уявіть, друзі: бездонне, синє, як море, небо, золоте, тепле червневе сонце, зелена долина внизу і три невідомих містечка з червоними черепичними дахами на горизонті. Наполеон ніколи в житті не бачив нічого прекраснішого! І раптом його проникла думка, що хтось бачить цю красу щодня і не помічає її.

 

Три гори за зеленою затишною долиною - це три основні принципи фітнес - клубу «Національ».

Щоб оцінити переваги фітнес - клубу «Національ», Вам достатньо зважитися прийти і познайомитися з нами. І ви завжди будете переможцями!


Ми завжди раді Вам! 

Кількість переглядів: 9311
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра