Оздоровчий комплекс «RelaxTime»

« Повернутися
Контакти
  • м. Київ, вул. Тургенєвська, 2
  • тел.: (095) 288-82-88
  • тел.: (098) 015-40-00
  • www.relaxtime.com.ua

Сауна «Relax Time»

Оздоровчий комплекс «RelaxTime» радий надати вам повний спектр послуг, щоб забезпечити для Вас найкращі умови для відпочинку.

Тільки в нашій сауні Ви в спокійній обстановці зможете відпочити не тільки всім тілом, але й душею. Сауна з басейном і затишна кімната відпочинку дозволить Вам максимально насолодитися комфортом і самотою. Для нашого комплексу головним пріоритетом є гігієна. Оскільки відкрився комплекс зовсім недавно, у всьому приміщенні свіжий ремонт і новітня меблі.

Так само в нашому комплексі ви можете непогано розважитися, поспівавши в караоке, покуривши кальян, замовивши процедуру ароматерапії або професійного масажу, а так само поплававши в басейні. А оскільки сауна об лаштована трьома кімнатами відпочинку і займає площу близько 140 м2, то в ній одночасно може прибувати 15 чоловік, так що місця буде достатньо абсолютно для всіх. Так само місткість нашого комплексу дозволить організовувати в ньому будь-якого роду заходи: корпоратив, мальчишник, дівич-вечір, день народження.

Ми завжди будемо раді новим гостям, для вас двері нашої сауни відкрита завжди, і вдень і вночі.

Кількість переглядів: 3078
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра