Продаж білих сушених грибів

« Повернутися
Контакти
  • Доставка в будь-яке місто України
  • тел.: 068-210-60-50
Продаж білих сушених грибів, зібраних в екологічно чистому регіоні - Закарпатська область.
 

Ми пропонуємо:
Білі сушені гриби;
Білі мариновані гриби;
Сушену лісову чорницю.

 
 
 
 
 
Білий гриб - один з кращих і поживних делікатесних грибів. Він називається білим, бо має білу м'якоть, яка не втрачає кольору навіть після сушіння. Всі страви, приготовані з білих грибів, неймовірно смачні і ароматні і поживні. В даний час доведено, що в них є протипухлинні речовини, і речовини поліпшують серцеву діяльність. Всі форми білого гриба відносяться до першої категорії, тоесть при вживанні в їжу вони не вимагають попередньої обробки.
Гриб I категорії, найцінніший в харчовому відношенні з усього грибного царства. За калорійністю він перевершує багато продуктів. Смачний в будь-якому вигляді - білі гриби маринують, солять, смажать, тушкують, з них варять супи, готують ікру, консервують, роблять начинку для пиріжків, салати і жульєни. Особливо цінують знавці сушені білі гриби, що додають неповторний аромат супів і соусів. Перед сушінням гриби не промивають, а ретельно обтирають вологою ганчірочкою. Соуси з білих грибів відмінно поєднуються зі стравами з картоплі, м'яса, птиці і навіть риби. При будь-якій обробці м'якоть гриба залишається білою, за що, ймовірно, він і отримав назву - білий гриб. Добре висушені гриби зберігаються довго, не втрачаючи смакових якостей.
Білий гриб дійсно вважається царем грибів серед грибників, знайти білий гриб це вища ступінь везіння. Саме білі гриби вважаються найціннішими знахідками.
Ростуть білі гриби і навесні, і влітку, і восени. Ліс, в якому можна зустріти білий гриб може бути найрізноманітніший. Білий гриб дружить з п'ятдесятьма породами дерев, тому його можна зустріти і в сосновому бору, і в березовому гаю, і в діброві і ще багато-багато де. Що цікаво, саме ліс диктує, яку носити «одяг», а вірніше капелюх, білого гриба.
Його колір насправді рідко буває білий, звичайно, мається на увазі верх капелюха. Саме колір допомагає ховатися грибу від жителів лісу, і від грибників.
За допомогою своєрідного пігменту капелюхи, він може ховатися в листі, траві, тінях дерев і, пройшовши в одному місці кілька разів, інколи на десятий помічаєш його в самому видному місці, а буває, що ще частіше відбувається, що так і не помітиш.
Якщо розглядати детально забарвлення капелюхи білого гриба, то вона така. У сосновому лісі, білі гриби мають темно-бурого забарвлення, трохи з оливковою відтінком, а от у березняках, він світло-бурий. Зайдіть в ялинник, тут білі гриби вже зовсім інші, капелюшки у них червонувато бурі, а от серед дубів - бурі з сірим відтінком. При зборі грибів потрібно просто оглянути ліс, саме під колір лісу він буде маскуватися, це найпростіший спосіб знати завжди якийсь в якому лісі колір у «біляків».
А ще краще, знайти один і вже шукати подібні за кольором. До речі, білі гриби ростуть групами. Як кажуть старі грибники: «Знайшов один, шукай рядів другий». У більшості випадків мінімум два гриби буде на одному місці. Якщо пощастить, цілком можливо, що ви знайдете велику родину грибів, а кількість на вдалій грибниці може досягати до 40 білих грибів.
Кількість переглядів: 83623
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра