Готель «Голосіївський»

« Повернутися
Контакти
  • м. Київ, вул. пр.-т 40 річчя Жовтня (Голосіїївський пр.-т) 93
  • Тел: (044) 259-76-46
  • Тел: (044) 259-76-72
  • Графік роботі: цілодобово
  • www.hotelgolos.com

Готель «Голосіївський»
 

Запрошуємо Вас відвідати наш затишний готель «Голосіївський», який розташований в живописному куточку Києва. Недалеко від нашого готелю знаходиться Голосіївський парк з його відомим каскадом озер і Експоцентр України (ВДНГ).

Першокласний сервіс, затишні номери, широкий вибір послуг для проведення ділових зустрічей, кваліфікований персонал обслуговування задовольнить побажання найвимогливіших гостей.

Готель «Голосіївський» має в своєму розпорядженні 195 номерів від класу «Люкс» до «Економ» класу і може одночасно прийняти 314 чоловік.

Незалежно від мети подорожі Ваш відпочинок в готелі вдало доповнить вишукана кухня ресторану та кав'ярні з широким асортиментом страв. Тут можна замовити банкет, фуршет та різні урочисті і офіційні заходи.

У вільний час ви можете скористатися послугами перукарні, хімчистки, автостоянки, туристичними і банківськими послугами.

Для проведення семінарів, тренінгів, офіційних прийомів, нарад і презентацій готель «Голосіївський» пропонує конференц-зал на 55 місць зі всім необхідним устаткуванням.

Для проведення конференцій, семінарів, презентацій, ділових зустрічей готель «Голосіївський» пропонує конференц-зал на 55 місць зі всім необхідним устаткуванням. Наші фахівці забезпечать успіх будь-якому, запланованому Вами, заходу.

Підготовка, оформлення залу до різних заходів, забезпечення всією необхідною технікою, а саме:

фліп-чарт, мультимедійний проектор, радіомікрофон і ін.

Кількість переглядів: 8395
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра