Готель «Дніпро»

« Повернутися
Контакти
  • м. Київ, вул. Хрещатик, 1/2
  • Довідкова служба: (044) 254-67-77
  • По роботі з гостями: (044) 254-67-91
  • Cлужба бронювання: (044) 254-67-77
  • E-mail: reservation@dniprohotel.ua
  • www.dnipro-hotel.com.ua

Готель «Дніпро»
 

Ласкаво просимо до готелю «Дніпро» - справжнього символу національної гостинності! Готель «Дніпро» розташований у серці української столиці, її історичному центрі, на перетині Хрещатика й Європейської площі. Зручне розташування готелю надає його гостям чимало переваг та унікальну можливість завжди бути в центрі насиченого подіями культурного життя Києва.

Недалеко від готелю знаходяться: Києво-Печерська лавра, Золоті ворота, Національний музей, Майдан Незалежності, Національна філармонія та опера, головні державні й урядові установи, Маріїнський палац і Андріївський узвіз. У Вас є можливість відвідати стадіон, де грає легендарне київське «Динамо», прогулятися мальовничим Маріїнським парком або на теплоході по Дніпру, пройтися найкращими магазинами Києва. Знайомство з вічним містом, неповторним у будь-яку пору року, напевно, залишить по собі світлі та душевні спогади.

Готель «Дніпро» - це 186 комфортабельних номерів з чудовими панорамними видами з вікон, шикарні ресторани та бари, найширший комплекс готельних послуг. У закладі передбачено все, щоб поєднати ділову або туристичну поїздку з приємним відпочинком.

Досягнення готелю «Дніпро» неодноразово заохочувалися нагородами та відзнаками, серед яких Золотий приз «За якість», що був урочисто вручений на церемонії в Парижі, та Почесний знак Кабінету Міністрів України «За суттєвий внесок у розвиток туризму в Україні, високу якість обслуговування та впровадження нових професійних технологій».

Чотиризірковий готель «Дніпро» є загальновизнаним брендом, зареєстрованою торговельною маркою, членом Ділової ради Всесвітньої Туристичної Організації, Американської та Київської торговельно-промислових палат. Багаторазово визнавався кращим готелем України.

Кількість переглядів: 13818
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра