Готель «Либідь»

« Повернутися
Контакти
  • м. Київ, пл. Перемоги, 1
  • Тел.: (044) 239-76-00
  • Факс (044) 236-63-36
  • e-mail: reception@hotellybid.com.ua
  • www.hotellybid.com.ua

Готель «Либідь»
 

Готель

Либідь - комфортабельний сучасний готель, який розташований в центрі ділового Києва, на правому березі річки Дніпро. Поряд з готелем знаходяться більшість пам'яток - Оперний театр, Цирк і Ботанічний сад, центральна вулиця Хрещатик, а в десяти хвилинах їзди знаходиться найбільший виставковий комплекс «КиевЭкспоПлаза». З вікон готелю відкривається прекрасна панорама міста.

Номерний фонд готелю складає 273 номери, з них 32 номери категорії « Люкс», включаючи трикімнатні і чотирикімнатні апартаменти, поверхи для некурящих, а також номер для алергіків.

Усі номери оснащені кондиціонерами, супутниковим телебаченням, прямим виходом на міжнародний телефонний зв'язок, електронною системою безпеки.

Ресторани і бари

Прекрасне уважне обслуговування, широка карта вин і відмінна кухня, просторий зал і стильний інтер'єр - це далеко не повна характеристика нашого ресторану. Наш ресторан розрахований на 110 посадочних місць.

Лобі панів готелю працює цілодобово. Приємна музика, затишна атмосфера, чудовий вибір напоїв роблять бар прекрасним місцем, як для ділових, так і для романтичних зустрічей.

Конференц-Послуги

Великий місткий зал « Слов'янський» може прийняти від 10 до 110 делегатів, призначений для проведення офіційних презентацій, конференцій, ділових зустрічей, тренінгів, а також переговорів і семінарів.

Малі зали « Тура» і « Панорама», на 20 делегатів, призначені для ділових зустрічей. Обстановка і затишок цих залів створюють сприятливу атмосферу для проведення переговорів.

Конференц-зали оснащені системою кондиціювання.

Кількість переглядів: 11228
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра