Аптека ТОВ «Віталюкс»

« Повернутися
Контакти
  • м. Київ, вул. Орловська, 8/1
  • Тел.: (044) 585-13-93,
  • Факс: (044) 585-13-94
  • E-mail: info@vitalux.ua
  • www.vitalux.ua

Аптека ТОВ «Віталюкс»


Аптечна мережа «Віталюкс» працює на ринку України з 2003 року і вважає своєю головною метою забезпечення потреб населення в якісних лікарських засобах та супутніх товарах шляхом розвитку аптечної мережі, фахівці якої надають кваліфіковану фармацевтичну допомогу на основі впровадження високих стандартів та нових технологій обслуговування населення.

Після 4 років існування компанії на ринку ми сформували список своїх цінностей - того, що вважаємо важливим для себе, членів своєї сім'ї, співробітників, партнерів і всіх тих, з ким співпрацюємо і працюємо. Цінності в нашому розумінні - це те, що застосовно до індивідуумів і компанії в цілому. Співробітники нашої компанії пишаються своїми цінностями, оскільки саме вони відрізняють нас від інших аптечних установ і є основою перетворення бізнесу в компанію з «людським обличчям».

Наші Цінності:

1. Орієнтація на клієнта

Об'єднуюча весь наш колектив. Наша задача перетворити кожну нашу аптеку в центр фармацевтичної допомоги, де кожної людини зацікавлено вислухають, дадуть повний і обґрунтований раду, нададуть кваліфіковану допомогу, своєчасно донесуть інформацію про тенденції фармацевтичного та косметичного ринку.

2. Якість

Ми дбаємо про здоров'я і красу кожного клієнта і імідж нашої компанії, тому пропонуємо тільки сертифіковані і зареєстровані препарати від кращих світових виробників, косметику відомих брендів і несемо за це повну відповідальність.

3. Конфіденційність

Ми гарантуємо нашим покупцям конфіденційність ділової інформації, а саме нерозголошення їх особистісних даних і даних про вчинені ними покупках.

4. Довіра, відвертість і чесність

Довіра покупців і бізнес партнерів, довгострокові відносини для нас важливіше одноразової вигоди.

5. Інновації

Ми прагнемо бути лідером на роздрібному фармацевтичному ринку і тому завжди повинні бути на крок попереду своїх конкурентів.

6. Професіоналізм

Наша компанія - це команда професіоналів та однодумців, робота якої побудована на етичних стандартах ведення бізнесу.

7. Позитивний настрой

Аптечна мережа «Віталюкс» перетворює буденний похід в аптеку в задоволення для покупця, оскільки, крім широкого асортименту завжди в наявності спеціальні акції, розіграші, сюрпризи, лотереї.

Ласкаво просимо до нас!

Кількість переглядів: 10780
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра