АРТ-КЛУБ «44»

« Повернутися
Контакти
  • м. Київ, вул. Хрещатик, 44-Б
  • тел.: (044) 279-41-37
  • www.club44.com.ua

Арт-клуб «44»


Арт-клуб «44» - легендарний музичний заклад в самому серці Києва, який вже давно став улюбленим місцем зустрічі творчої богеми - музикантів, художників, письменників, а також студентів, аспірантів і просто активних, талановитих і цілеспрямованих людей. Тут кожен відчуває себе комфортно, оскільки всіх об'єднує музика!

Для того, щоб музика і свято в «44» ніколи не закінчувалися, арт-клуб переходить на цілодобову роботу. Тепер в будь-який час доби, тут можна буде не тільки послухати хорошу музику, але й чудово поїсти.

Кухня в клубі європейська, з добре продуманим меню: великим вибором закусок, перших, других страв і, звичайно ж, аперитив. Все це готується талановитими руками професійного шеф-кухаря і його команди. Прийшовши до закладу, Ви ніколи не пошкодуєте.

Що стосується бару - то вибір тут також широкий: від різноманітних міцних напоїв і до слабоалкогольних, у тому числі пива, якого тут представлено більше 15 сортів. Також в наявності є кальян! Крім цього, для постійних клієнтів діють знижки в розмірі 10-20%. Тепер для всіх бажаючих смачно поїсти з 11:00 до 18:00 передбачена знижка в 30% на все меню. А також для тих, хто збирається веселитись всю ніч безперервно, у нас діють знижки на все меню і бар після 00:00.

Протягом дня настрій відвідувачам створює спокійна фонова музика, яку після 22:00 змінюють живі виступи команд. А для найстійкіших після 00:00 - нічна дискотека, яка тепер в клубі кожен четвер, п'ятницю і суботу. У ті дні, коли немає дискотеки, в клубі організовують живі концерти відомих світових артистів.

Кіноманам кожен день з 19:00 до 21:00 пропонується переглянути кращі ретроспективні фільми, а також сучасні хітові картини.

У денний час у закладі можна комфортно попрацювати, а ввечері насолодитися живими виступами талановитих виконавців. Весь простір клубу поділено на дві зали: перша зала, де знаходиться сцена, заохочує до танців, веселощів, активного споглядання того, що відбувається на сцені. Друга - менша і тихіша. Тут добре усамітнитися для душевної розмови, перегляду кінофільму або роботи за ноутбуком (у закладі є у вільному доступі Wi-Fi). Адже арт-клуб "44" - не тільки питний заклад, але й місце для інтелектуального відпочинку. Варто відзначити, що в невеликому приміщенні клубу виступали не тільки визнані українські колективи, але й метри світового масштабу. У цьому й полягає особливість «44» - якщо хочеться добре і весело провести час, насолодитися якісною музикою - обов'язково варто заглянути в арт-клуб.

Кількість переглядів: 5786
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра