Ресторан Luciano

« Повернутися
Контакти
  • м. Київ, вул. Дегтярівська, 33В
  • тел.: (044) 220-12-41
  • Графік роботи з 12:00 до 6:00
  • www.luciano.com.ua

Ресторан «Luciano»


Ресторан Luciano - це чудові гастрономічні шедеври європейської та авторської кухні в оточенні затишного камерного інтер'єру, приправлені професійною караоке-системою найвищого класу.

Концепція ресторану не приймає компромісів: лише найкращі продукти, найкращі страви і найкраще обслуговування, для того щоб мелодія Luciano звучала нотами Вашого ідеального відпочинку.

Інтер'єр Luciano витриманий в строгих традиціях класичної опери. Різнобарвна гамма і окремі зали, які нагадують ложі для почесних гостей, створюють ауру академічного театру. І в цьому театрі у кожного з гостей є шанс хоча б на один вечір стати примадонною або першим тенором.

Хто знає,можливо , саме ця ошатня зала дозволить Вам скинути психологічні кайдани і саме в Luciano розкриється Вваш вокальний талант, про який ви навіть не підозрювали?

Ресторан Luciano-відпочинок як по нотах!

Кількість переглядів: 6591
16січ
Протягом всього січня ПРОБНИЙ урок БЕЗКОШТОВНО! ...
24лют
Ми живемо в стрімкому інформаційному столітті. І,...
6бер
Пропоную Вашій увазі останню відеороботу гурту...
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра