«Монастирська трапезна» ресторан-музей

« Повернутися
Контакти
  • м. Київ, вул. Видубицька, 40
  • тел.: (044) 501-27-17
  • тел.: (067) 502-97-15

Ресторан «Монастирська трапезна»


Розташувавшись у заповідному місці, ресторан «Монастирська трапезна» запрошує гостей торкнутися до витоків духовності і нашої славної історії зовсім не випадково. У залах і холах закладу у вітринах, оформлених за останнім словом техніки, знаходиться безліч експонатів, що розповідають про історію землі української від Трипілля до наших днів.

Саме тому «Монастирська трапезна» - це не просто ресторан, а перший в Києві ресторан-музей. Подібні ресторани-музеї є тільки у Франції (Париж), Баварії та Естонії. Трипільська кераміка, стародавні книги, козацькі люльки, вироби із золота та бронзи люб'язно надали для ресторану-музею колекціонери старожитностей.

Ресторан "Монастирська трапезна" - це:

Княжа зала (1 пов.) -вміщує 40 чол.

Золотоверха зала (2 пов.) -вміщує 40 чол.

Закрита тераса «Рушникова Хата» - вміщує 80 чол.

Без перебільшення скажемо, що ресторан-музей «Монастирська трапезна» унікальний і за переліком послуг. Це ідеальне місце в Києві для вінчання або хрестин, оскільки і саму церемонію, і святковий банкет можна влаштувати в одному і тому ж місці.

Крім цього, «Монастирська трапезна» підійде для будь-якого сімейного свята, ділових зустрічей і корпоративних застіль. Сюди частенько приїжджають ділові партнери або політики для вирішення складних ситуацій і прийняття важливих рішень, бо ніщо так не заспокоює нерви, не втихомирює амбіції і не прояснює розум, як святе місце. Тільки ступивши на монастирську землю, хочеться думати про високе і залишити в минулому всі життєві негаразди. Відзначимо, що в ресторані не курять. Похід в ресторан можна поєднати з екскурсією по древньому Києву.

Для ваших іноземних друзів чудесним завершенням екскурсійного дня стане вечеря в «Монастирській трапезній», де частування можна поєднати з продовженням знайомства з древньою культурою нашого народу. А задушевні пісні у виконанні монастирського хору нікого не залишать байдужим. Всі страви освячуються служителями монастиря. Також ми приймаємо замовлення на організацію поминок.

Кількість переглядів: 5462
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра