Ресторан «Варадеро»

« Повернутися
Контакти
  • м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 27а
  • тел.: (044) 234-03-70
  • тел.: (096) 401-64-12
  • www.varadero.kiev.ua

Ресторан «Варадеро»

Новий ресторан у центрі Києва «Варадеро» запрошує мешканців столиці скуштувати вишуканих страв і відчути теплий колорит Південної Пальміри. Адже ресторан «Варадеро» є «представництвом» Одеси, де його однойменний старший брат вважається одним з кращих закладів міста. Вас чекає приємна, легка атмосфера, завдяки поєднанню помірної

розкоші і домашнього затишку.

«Варадеро» має дуже вдале розташування. А все тому, що знаходитися ресторан центрі Києва. Проїжджаючи по бульвару Т. Шевченка, його важко не побачити. Ресторан огинає дуже красива тераса зі світлого дерева. Білі бавовняні завіси, грайливо розвиваються на вітрі, так і забирають думки до далеких берегів південних морів.

 

«Варадеро» - справжній рай для гурмана. Про достоїнства меню можна говорити дуже багато. Такими стравами хочеться пригостити тільки найдорожчих гостей. Мистецтво наших кухарів здатне задовольнити найвишуканіші запити наших клієнтів. Холодні і гарячі закуски, смачна чорноморська камбала, неповторні стейки і багато інших ласощів. Наш ресторан у самому центрі Києва просто манить до себе справжніх цінителів гастрономічних задоволень.

Навіть досвідченого гурмана вразить меню ресторану "Варадеро". Його творці намагалися донести до своїх гостей максимум різноманітності. Найкращі та найдивовижніші страви різних країн світу входять в меню ресторану.

Окремо хочеться відзначити багату винну карту, яка містить напої на будь-який смак.

У ресторану в центрі Києва «Варадеро» все чудово - і кухня, і інтер'єр, і обслуговування. Але найголовніше - душа. Її не купиш ні за які гроші, вона широка і тепла, як Чорне море. Тут щиро люблять гостей, тут терпляче трудяться над якістю їжі та обслуговування, а найкраща похвала - коли гості повертаються знову і знову приводячи з собою друзів.

Кількість переглядів: 5167
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра