Український ресторан «Козацька Втіха»

« Повернутися
Контакти
  • м. Київ, вул. Хрещатик, 44-А
  • тел.: (044) 279-40-71
  • факс: (044) 278-29-01
  • администратор: (067) 445-65-83
  • E-mail: info@korchma.kiev.ua
  • www.korchma.kiev.ua

Український ресторан «Козацька Втіха»
 

Український ресторан «Козацька втіха» заснований у 2003 році і вже майже десять років вважається справжньою перлиною серед ресторанів Києва. Затишно розташований у самому серці української столиці – на вулиці Хрещатик – ресторан може потішити своїх гостей інтер’єром, декорованим в найкращих традиціях української народної хати, душевними мелодіями українських пісень і, звичайно, різноманітними стравами домашньої української кухні.

До Ваших послуг – чотири просторих зали, до інтер’єру яких органічно вплетені старовинні елементи побуту українського народу, що дозволяє у повній мірі зануритись у неповторну атмосферу національної української культури. Ресторан «Козацька втіха» стане ідеальним місцем для романтичної вечері, зустрічей з діловими партнерами та друзями, а також для незабутніх корпоративних вечірок та святкувань.

Жива фольклорна музика зробить Ваше сприйняття українського колориту більш глибоким. Кожну суботу для усіх гостей ресторану виступає професійний ансамбль української пісні, який виконує добре відомі народні та сучасні українські пісні.

У меню ресторану гармонічно поєднуються найкращі традиції української кухні і сучасні технології приготування страв. Тут Ви зможете скуштувати як традиційні борщ з пампушками, вареники з різноманітними начинками, деруни та голубці, так і «Панський» грибний суп у паляниці та розроблений кухарями ресторану фірмовий стейк «Тарас Бульба» з декількох сортів м’яса.

Для постійних гостей ресторану діють почесні картки зі знижками дисконтної системи «Козацька втіха».

Кількість переглядів: 10475
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра