«BUDDHA-BAR KYIV»

« Повернутися
Контакти
  • м. Київ, вул. Хрещатик 14
  • тел.: (044) 270-76-76
  • Ми працюємо кожен день: Цілодобово
  • E-mail: rezerv@buddhabar.com.ua
  • www.buddhabar.com.ua

«BUDDHA-BAR KYIV»


В кожному "buddha-bar" - між часом і простором - живе гігантський Будда, незримо оберігає свій будинок від небажаних вторгнень. І кожен "buddha-bar" являє собою тонкий мікс декількох архітектурних прийомів. На химерному поєднанні азіатського храму і португальського маєтку відчувається легкий розчерк в стилі "Санта Фе" з її меблями в колоніальному стилі. У декорі багато китайських і японських артефактів у вигляді "чарівних" ліхтариків і "освітлення, якого немає", настільки майстерно воно приховано в інтер'єрі. У "buddha-bar" відчувається присутність потужної енергетики, що об'єднала в собі Схід і Захід.

Київський "buddha-bar" оснащений більш ніж сотнею лампочок, які в залежності від часу доби будуть міняти силу освітлення.

Існує кілька обов'язкових деталей для кожного закладу мережі. Деякі з них - дерев'яні панелі, старовинні вази, густі потоки бурштинового світла, переходить у напівтемряву, східні статуї, мовчазно споглядали відбувається, мозаїка, французькі золоті тканини, лаковане дерево.

Всі ці предмети супроводжують відвідувачів від першого до третього ярусів. Але в той же час будь-який з рівнів представляє собою маленьке життя в королівстві "buddha-bar". Так, у зоні ресторану кожен на собі зможе відчути теплі хвилі позитивної енергії, що виходить від величного мовчазної господаря закладу - Будди, а химерна, практично невловима гра світла просто заворожує і нескінченно дивує. В ній можна не розчинитися ...

Піднявшись вище, відвідувач потрапляє в царство веселощів і безтурботності - Mezzanine. Хтось захоче зупинитися біля банної стійки, щоб покуштувати оригінальні коктейлі "buddha-bar" і провести час в компанії привітних і товариських барменів, які нікому не дозволять нудьгувати. А хтось затишно влаштуватися на м'яких сидіннях лаунж-зони і зануриться в ритми музики, що увібрала в себе мотиви з усіх куточків світу.

На вершині столичного "buddha-bar" розташувався затишний VIP-зал, з якого відкривається неповторний вигляд на всі нижні яруси. Звідси начебто з вершини Олімпу можна спостерігати за морем палаючих свічок, розсипаних по залу ресторану.Ми завжди раді Вам!

Кількість переглядів: 9577
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра