Паб-ресторан «Beer House»

« Повернутися
Контакти

Паб-ресторан «Beer House»
 

Паб-ресторан "Beer House" - великий, затишний ресторан для душевних бесід і ділових переговорів. Просторий зал, широкі столи і дивани з білої шкіри притягають оцінювачів приємної атмосфери і якісного, хмільного напою. Теплий інтер'єр в сонячних тонах і барная стойка, виконана у формі стадіону, створює у відвідувачів позитивний настрій. А келих свіжо-звареного пива розташовує домовитися про все на світі.

По усьому периметру стін розташовані рідкокристалічні і плазмові екрани, на яких транслюється власний телевізійний канал "Арена ТБ".

Зі своїх місць в залі можна спостерігати за приготуванням блюд європейсько-баварської кухні. З м'ясного цеху прямо до вашого столу подають найсвіжіші сосиски, а у власній пекарні печуть ароматні булочки! Блюда в меню прекрасно гармоніюють з пивною спрямованістю ресторану, велика велика кількість смаженого і копченого м'яса.

Пропозиції: бізнес-ланчі, ТV-трансляції, доставка Arena Beer House знаходиться на першому поверсі розважального комплексу Arena Entertainment.

Приватна пивоварня « Арена» пропонує ексклюзивно для своїх відвідувачів пиво, приготоване по класичних німецьких рецептурах, зварене пивоваром з Німеччини.

Пивоварний завод комплексу побудований «під ключ» німецькою компанією «Вахсманн», відомою у світі як один з лідерів у будівництві міні пивзаводів. Пиво можна закуповувати оптом - його розливають у фірмові барильця і бутлі на 2 і 5 літрів, і в металеві кеги на 5 літрів.

Бар має власну пивоварню. Пиво можна закуповувати оптом — його розливають у фірмові барильця і бутлі. Величезна коктейльна карта, в меню — українські, італійські і японські блюда.

Кількість переглядів: 8232
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра