Ресторан «Варенична на Хрещатику»

« Повернутися
Контакти

Ресторан «Варенична на Хрещатику»
 

Київські "Вареничні" здавна були улюбленими закладами киян. Адже там подавали завжди смачні, гарячі, тільки приготовлені вареники, мабуть, найбільш українське блюдо.

Корінні кияни завжди з теплотою згадують про те, що на Хрещатику завжди можна було поїсти справжніх українських вареників. Через десятиліття традиція обідів і вечерь по-домашньому затишних "Вареничних" повернулася - на Хрещатику відкрився однойменний ресторан.

Справжнє достоїнство ресторану - дипломований кухар тітка Люда, яка вручну ліпить вареники з різноманітними начинками, а їх в меню - 21 вид! Що помітно, що тут можна не тільки спробувати на смак, а й побачити весь процес приготування найпопулярнішої української страви і навчитися самому їх ліпити.

З середи по суботу, з 19:00, у "Вареничній на Хрещатику" вас вітають дівчата в українських костюмах і українські музиканти, під пісні яких, ноги йдуть самі в танок. Гостинні господині пригощають настоянками власного приготування і класичною закускою - українським хлібом і салом.

Ресторан "Варенична на Хрещатику" потрібно неодмінно відвідати! Обід або вечеря в ресторані української домашньої кухні, та ще й розташованому в самому центрі столиці України, стане відмінним спочинком між оглядом київських пам'яток, а, можливо, і однією з них. Приходьте, буде смачно!

Кількість переглядів: 7695
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра