Ресторан «Муракамі»

« Повернутися
Контакти
  • Київ, вул. Антоновича, 176
  • Тел.: (050) 410-38-01

Ресторан «Муракамі»

 

Мережа ресторанів "Муракамі" - перша і одна з найпопулярніших мереж ресторанів японської кухні у Києві. Історія мережі "Муракамі" почалася в 2005 році з відкриття першого ресторану "Муракамі" на Набережній. Зараз, через п'ять років після старту, у Києві гостей радують вже 11 ресторанів мережі, кожен з яких індивідуальний і має власний характер. Елегантність і демократичність, висока якість без компромісів, смачні та корисні страви, приготовлені з виключно свіжих продуктів - ось складові успіху ресторанів "Муракамі".

"Муракамі" на Червоноармійській дав початок новим ідеям для всієї мережі. У першу чергу інновації торкнулися меню ресторанів. Тут традиційно представлені першокласні суші, роли, сашимі, а тепер кілька нових видів салатів з морепродуктами, нові страви з локшини, кушіякі, теріякі і теппан, місо-супи. Також у кожному ресторані "Муракамі" можна скуштувати страви тайської кухні, традиційні страви "домашньої сторінки", а в деяких ресторанах мережі представлені навіть італійські страви.

Для багатьох наших гостей похід в "Муракамі" став улюбленою звичкою і справжньою традицією, а в широкій популярності мережі можна переконатися, завітавши сюди на сніданок, ланч або вечерю.

Кількість переглядів: 6218
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра