Спортивний клуб «Бізон»

« Повернутися
Контакти
  • м. Київ, вул.Озерна, 2
  • Тел.: (044) 599-04-31, 067-292-73-63
  • м. Київ, Оболонський проспект, 32-Б
  • Тел.: (044) 599-04-31, 067-799-21-21
  • www.bizon-obolon.com.ua

Спортивний клуб «Бізон»До складу спортивного клубу «Бізон» входить два тренажерних зали, обладнаних сучасними силовими тренажерами, великий вибір яких дозволяє максимально ефективно впливати на ті м'язові групи, які вимагають особливої ​​опрацювання.

Наші тренери - це досвідчені фахівці в будь-якому вигляді силового тренінгу, яке б не було його призначення - від лікувальної фізкультури до спортивної підготовки. Вони розроблять програму спеціально для Вас, з урахуванням Ваших побажань і можливостей Вашого організму. Також допоможуть у складанні дієти. А найголовніше, що всі послуги тренера БЕЗКОШТОВНІ!

У нашому клубі комфортно себе почувають і новачки і «просунуті» хитавиці, завдяки тій психологічній атмосфері, яку створили і підтримують тренери.

Кількість переглядів: 4854
16січ
Протягом всього січня ПРОБНИЙ урок БЕЗКОШТОВНО! ...
24лют
Ми живемо в стрімкому інформаційному столітті. І,...
6бер
Пропоную Вашій увазі останню відеороботу гурту...
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра