Спортивний клуб «Бізон»

« Повернутися
Контакти
  • м. Київ, вул.Озерна, 2
  • Тел.: (044) 599-04-31, 067-292-73-63
  • м. Київ, Оболонський проспект, 32-Б
  • Тел.: (044) 599-04-31, 067-799-21-21
  • www.bizon-obolon.com.ua

Спортивний клуб «Бізон»До складу спортивного клубу «Бізон» входить два тренажерних зали, обладнаних сучасними силовими тренажерами, великий вибір яких дозволяє максимально ефективно впливати на ті м'язові групи, які вимагають особливої ​​опрацювання.

Наші тренери - це досвідчені фахівці в будь-якому вигляді силового тренінгу, яке б не було його призначення - від лікувальної фізкультури до спортивної підготовки. Вони розроблять програму спеціально для Вас, з урахуванням Ваших побажань і можливостей Вашого організму. Також допоможуть у складанні дієти. А найголовніше, що всі послуги тренера БЕЗКОШТОВНІ!

У нашому клубі комфортно себе почувають і новачки і «просунуті» хитавиці, завдяки тій психологічній атмосфері, яку створили і підтримують тренери.

Кількість переглядів: 6798
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра