Студія танцю та спорту на пілоні "Freelady"

« Повернутися
Контакти

                                   Студія танцю та спорту на пілоні "FreeLady". 

2 комфортабельних студії в різних районах Києва. Зали оснащені вентиляційною системою, кондиціонерами, професійним звуковим обладнанням, і світломузикою! На заняттях індивідуальний підхід до кожного учня! Тепла і дружня атмосфера! Але найголовніше - це різноманітність напрямків пілонного мистецтва!
 
Спеціально розроблені за авторською методикою Включають в себе: вправи для розвитку гнучкості і пластики тіла, елементи сучасної хореографії та багато інших А також ексклюзивні напрямки, як: Pole dance, Pole Sport, Art Pole, Exotic pole, Pole Dynamic, Pole fitness, Stretching, Twerk, Body Plastic, ABT, Body Sculpt, Акробатика! Заняття для дітей – Pole Sport Kids.

 
 
У нас працюють тільки професійні педагоги: чемпіони і фіналісти міжнародних та Всеукраїнських чемпіонатів (конкурсів) з танцю і акробатики на пілоні, які мають великий досвід роботи саме в цій сфері, що пройшли відбір, щоб взятися за Ваше навчання!


 

Кількість переглядів: 9039
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра