Львівська Майстерня Шоколаду

« Повернутися
Контакти
  • м. Львів, вул. Сербська, 3
  • тел: (050) 430-60-33
  • тел: (067) 340-22-67
  • тел: (032) 235-41-60
  • www.chocolate.lviv.ua

Львівська Майстерня Шоколаду


Львівська майстерня шоколаду - єдина в Україні. Адже кожний виріб - дбайливо зроблений руками Майстра і це єдина майстерня, що виготовляє почуття.

Львів ще з середньовіччя славився «добрим солодким», а вже у 19 столітті шоколад зі Львова експортувався по всій Європі. Разом з шоколадом місто дарував емоції і почуття, народжені у Львові. З якою гордістю можна собі уявити, як європейська аристократія, наприклад десь у Парижі, дарувала на побачення з коханими шоколадні солодощі, що з'явились на світ у львівських цукерень. І це не тому, що ми вирощували кращі какао боби чи володіли надзвичайними технологіями, просто наші кондитери зуміли вкласти у кожну зроблену цукерку, кожну плитку справжнього шоколаду, маленький, але завжди найсолодший шматочок рідного Львова!

А Львів - він завжди умів творити чудеса. Ось і ми, користуючись давніми технологіями, зуміли відтворити чарівну формулу і відтепер знову маленькі паперові коробочки з львівськими солодощами розвозять частинки атмосфери нашого міста по всій країні і всьому світу. І далеко-далеко, в Донецьку або Баден Бадені ніхто не зможе зрозуміти, чому на обличчі з'являється посмішка, коли розпаковується згорток з «чоколядовим» знаком Львівської Майстерні Шоколаду. Бо емоції нестримні особливо, коли вони з любов'ю та ще й зі Львова.

Кількість переглядів: 8590
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра