Салон краси "Модерн"

« Повернутися
Контакти
  • м. Вінниця, вул. Матроса Кошки, 13
  • тел.: (0432) 52-46-49
  • тел.: (0432) 53-43-53
  • E-mail: modern0009@rambler.ru

Салон краси «Модерн»


Салон краси «Модерн» - це 400 квадратних метрів краси і здоров'я. Тут представлені найрізноманітніші послуги та процедури по догляду за обличчям, тілом, волоссям і нігтями.

За дев’ять років існування салон не раз визнавали одним із кращих у місті, адже вже багато років він здобуває перемоги у конкурсі «Народний Бренд» в номінації «Найкращий салон», визнання найкращого салона міста у конкурсі «Імена, яким довіряють» та у регіональному конкурсі "Бізнес-еліта поділля", а перукарі та майстри манікюру, які працюють у ньому, ставали призерами різних місцевих та всеукраїнських конкурсів.

З кожним роком салон краси розвивається, з'являються нові послуги, удосконалюється якість обслуговування. Ми йдемо в ногу з часом і стежимо за новими тенденціями в світі краси і здоров'я. Ми постійно розширяємо свій СПЕКТОР ПОСЛУГ, які Вас безсумнівно порадують:

- повний комплекс перукарських послуг;

- професійна косметологія;

- всі види макіяжу;

- воскова та квантова епіляція;

- манікюр, педикюр, покриття біо-лаком, нарощування нігтів та дизайн нігтів;

- нарощування волосся;

- художній татуаж і тату;

- пірсинг;

- нарощування та біозавівка вій;

- професійний лікувальний та антицелюлітний масаж ;

- сучасні вертикальні турбо-соляріі та багато інших послуг.

Молода креативна команда фахівців салону допоможе втілити в життя ваші мрії, підказати, проконсультувати і зробити все, для створення індивідуального, відповідного саме вам, образу.

Клієнтів салону безсумнівно здивує і порадує розумне поєднання рівня цін і якості послуг.

МИ ВЖЕ ЧЕКАЕМО НА ВАС за адресою вул. Матроса Кошки, 13 у салоні краси "МОДЕРН"

Кількість переглядів: 18510
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра