Цегельний завод «Керамік»

« Повернутися
Контакти
  • м. Вінниця, вул. Цегляна, 12
  • Тел.: (0432) 56-20-02
  • Тел./факс:(0432) 67-11-24
  • Тел./факс: (0432) 55-41-39
  • E-mail: keramik@vinnitsa.com
  • www.keramik.vn.ua

Цегельний завод «Керамік

Володимирський масив

Заснований в 1859 р. Реалізує високоякісну цеглу і пропонує взаємовигідні умови співпраці для будівельних компаній і організацій з комплектації будівельних об'єктів.

Технічне оснащення підприємства дозволяє виробляти цеглу з досить точними геометричними формами, гладкою поверхнею і рівномірним кольором. Завдяки низькому водопоглинанню, морозостійкості, може успішно використовуватися в будь-якій кліматичній зоні, з гарантією безпечного використання.

Для виготовлення цегли використовується високоякісна сировина, зокрема, глина Юрського періоду, каолін Мукачівського і Глуховецького родовищ і інші високоякісні матеріали. Проходить ретельний контроль якості.

Для зберігання готової продукції має великі виробничі та складські площі, що дозволяють забезпечити безперервне постачання продукції.

Цегла поставляється будівельним компаніям і організаціям Вінниці, Києва, Житомира, Одеси, Львова, Хмельницького, Миколаєва та інших міст України.

Продукція підприємства відома за межами України: в Польщі, Молдові, Росії та інших країнах.

Виконує відвантаження і доставку керамічної цегли, на дерев'яних поддонах, власним автотранспортом і транспортом замовника.

Ціна така, як Вам потрібно!

ЦЕГЕЛЬНИЙ ЗАВОД "КЕРАМІК"

Запрошує на постійну та тимчасову роботу садчика цегли, слюсарів-ремонтників, водіїв категорії Е, працівників в цех з виробництва цегли, машиністів-екскаваторників.

Заробітна плата від 1500 грн.

Звертатися до відділу кадрів цегельного заводу «Керамік»

м. Вінниця вул. Цегляна 12

Тел.: (0432) 56-20-02; 67-11-23; 067-291-99-27, 067-291-99-27

Кількість переглядів: 18071
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра