Експоцентр Вінницької торгово-промислової палати

« Повернутися
Контакти
  • м. Вінниця, вул. Соборна, 68, оф. 201
  • тел.: (0432) 52-59-73
  • тел.: (0432) 52-47-72
  • тел.: (0432) 52-47-73
  • тел.: (0432) 52-47-89
  • E-mail: expo@cci.vn.ua
  • www.expo.vn.ua

Экспоцентр Винницкой торгово-промышленной палаты

 

Виставка - це місце зустрічі колег і однодумців, постачальників і замовників, партнерів і конкурентів. Будучи центром ділової активності, виставка за будь-яких умовах дозволяє налагоджувати співробітництво, укладати вигідні угоди. Участь фірми у виставці - це прекрасний шанс і один з найефективніших способів просування продуктів, послуг і технологій.
Вінницька торгово-промислова палата займається виставковою діяльністю з 1995 року. За цей час було проведено понад 250 виставок і ярмарків, в яких взяли участь близько 10000 вітчизняних підприємств. Вигідне розташування Експоцентру в центрі ділової частини Вінниці дозволяє збирати велику кількість відвідувачів: в середньому кожну виставку відвідують від 5000 до 10000 жителів і гостей міста.

Маючи репутацію грамотного та надійного партнера, Вінницька торгово-промислова палата допомагає багатьом іногороднім фірмам виходити на місцевий ринок, а вінницьким підприємцям - працювати і розвиватися, враховуючи тенденції ринку.


В середньому за рік в Експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати відбувається понад 30 заходів, серед яких не тільки заплановані виставки, а й різноманітні презентації фірм, демонстрації моделей, обласні професійні конкурси, персональні та тематичні виставки художників тощо.

Кількість переглядів: 12313
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра