Адвокатська компанія «Ваш Адвокат»

« Повернутися
Контакти
  • вул. Арх. Артинова 19/9
  • тел.: (0432) 56-27-97
  • тел.: (0432) 577-999
  • E-mail: ak_vashadvokat@mail.ru

Адвокатське об’єднання

«Адвокатська компанія» «Ваш Адвокат»

Знижка від «InforLine» 10%
 

Життя будь-якої людини постійно потребує вирішення найрізноманітніших питань - це і житлові проблеми (розподіл майна), і трудові конфлікти, і оформлення спадщини, і сімейні відносини. Тому вкрай важливо, щоб в цей момент Вам була надана кваліфікована юридична допомога.

Адвокатська компанія «Ваш Адвокат» надає широкий спектр послуг пов'язаних з наданням юридичної допомоги, як фізичним особам, так і підприємствам. Ви завжди можете отримати консультацію юриста з будь-якого питання, будь то захист прав споживача, юридична допомога при ДТП або ж кримінальна справа. Наші адвокати допоможуть вам при купівлі та реєстрації нерухомості, прийняття спадщини, оформленні документації різного рівня.

Адвокатська компанія «Ваш Адвокат» надає повний спектр юридичних послуг:

усні та письмові консультації;

ведення цивільних, господарських, адміністративних, сімейних справ у суді;

захист у кримінальних справах;

правове забезпечення бізнесу;

складання та перевірка договорів;

комплексна юридична перевірка;

супровід перевірок правоохоронних контролюючих органів;

реєстрація, реорганізація та ліквідація підприємств всіх форм власності;

консультування з питань введення в експлуатацію об'єктів будівництва;

правовий супровід процесу оформлення права власності на об'єкти нерухомості.

Адвокати нашої компанії здійснюють представництво Ваших інтересів в суді на будь-якій стадії процесу. Колектив адвокатської компанії «Ваш Адвокат" - це відповідальні та висококваліфіковані адвокати, які чудово орієнтуються в українському законодавстві і мають велику практику ведення справ. Ми дотримуємося принципів конфіденційності, індивідуального підходу до кожного клієнта та професійної етики.

Ви можете уникнути багатьох проблем, і не допустити зайвих витрат, так як наші адвокати завжди готові захистити Ваші права і відстояти законні інтереси.

Сподіваємося, що наша юридична допомога і підтримка додасть Вам впевненості у житті.

 
Кількість переглядів: 11740
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра