Ветеринарна клініка «4 лапи»

« Повернутися
Контакти
  • м. Вінниця, вул. Келецька, 61а
  • тел.: (0432) 69-03-22
  • тел.: (067) 683-02-93
Ветеринарний кабінет «Чотири лапи»

Нашою метою є турбота про Ваших вихованців, надання їм кваліфікованої допомоги за доступними цінами. Ми надаємо ветеринарну допомогу не тільки собакам і кішкам, але і гризунам, кроликам і навіть птахам. У ветеринарному кабінеті «4 лапи» працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи, люблять тварин і завжди готові прийти Вам на допомогу. Ми раді запропонувати всі види ветеринарної допомоги: консультацію, діагностику, лікування та профілактику. Так само із задоволенням відповімо на всі Ваші питання по утриманню тварин, вакцинації, стерилізації, підберемо оптимальну дієту для Вашого вихованця, ознайомимо з комплексом профілактичних заходів для підтримки здоров'я Вашого улюбленця.

Зателефонувавши нам, Ви можете записатися на прийом до лікаря на зручний для Вас час. Так само за телефоном Ви можете отримати консультацію ветеринарного лікаря в ситуації, яка не потребує екстреного втручання фахівця. Але пам'ятайте, що не всі питання можна вирішити по телефону, і часто для правильної оцінки стану тварини необхідний безпосередній огляд.

Тварини, стан здоров'я яких вимагають невідкладної швидкої допомоги (кровотеча, непритомність, гострі алергічні реакції, гостра серцева недостатність), надаємо швидку допомогу.

Ви можете завжди поставити запитання ветеринарного лікаря по телефону.

 

Ми завжди рада!!

Кількість переглядів: 8238
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра