Туристична компанія «Стартревел»

« Повернутися
Контакти
  • м. Житомир
  • вул. Велика Бердичівська, 4/11
  • тел.: (0412) 480-480
  • тел.: (063) 456-75-44

Туристична компанія «Стартревел»

Більше 10000 туристів вже вибрали нас в якості партнера з організації відпочинку та подорожей. «Стартревел» - один з лідерів в Житомирській області за кількістю відправлених туристів і якості надаваних послуг. Щороку ми отримуємо нагороди та подяки від провідних туроператорів України за результати, досягнуті у нашій діяльності.
Наша компанія пропонує Вам відпочинок на найпопулярніших курортах світу: в Туреччині , Єгипті, Таїланді, ОАЕ, Іспанії, Хорватії, Болгарії, на Кіпрі та в інших країнах. У нашій «курортної» та екскурсійної колекції напевно знайдеться те, що сподобається саме вам.


Для Вас наші менеджери швидко підберуть тур в будь-яку країну світу і допоможуть вибрати з мільйона пропозицій саме те, що повністю відповідає Вашим вимогам.
Будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів і запрошуємо в наш офіс за адресою.

Кількість переглядів: 2410
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра