Ветеринарна клініка «Багіра»

« Повернутися
Контакти
  • м. Житомир
  • вул. Корольова, 73
  • тел.: (0412) 33-00-77
  • тел.: (0412) 44-71-96

Ветеринарна клініка «Багіра»

Ветеринарна клініка «Багіра » була заснована Нікітіним Олегом Анатолійовичем. Відкривши свої двері 1 квітня 1999 ми до сьогоднішнього дня не закривали їх ні на один день. З моменту відкриття ми досягли головної мети - сьогодні ветеринарна  клинка «Багіра» асоціюється з високо кваліфікованими фахівцями в галузі ветеринарії, якісним сервісом і безмежною любов'ю до друзів наших менших.

У нас є всі умови для надання необхідних ветеринарних послуг. А їх пре достатньо - терапія, хірургія, стоматологія, ортопедія і травматологія, вакцинація, і лабораторні дослідження. Проведення діагностики та лікування здійснюється за допомогою сучасного обладнання, а досвід роботи наших фахівців дозволяє забезпечити найбільш ефективне і дбайливе лікування.

Крім того, ми використовуємо новітнє програмне забезпечення для систематизації інформації про наших пацієнтів і надання нашим лікарям можливості в будь-який момент отримати доступ до електронної медичної карти будь-якої тварини, де детально описана його історія хвороби: всі відвідування, симптоми, аналізи, діагнози і призначення.

Ветеринарна клініка «Багіра » завжди націлена на надання максимально якісних послуг, тому лікарі нашої клініки постійно піднімають рівень кваліфікації на міжнародних конгресах, конференціях, спеціалізованих курсах і семінарах.

Ми регулярно оновлюємо асортимент послуг і можливостей, набуваємо сучасне обладнання. Але на цьому не збираємося зупинятися: у наших планах будівництво нового корпусу, удосконалення технічної бази, розвиток персоналу та завоювання нових сфер і ринків.

Кількість переглядів: 2483
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра