Піцерія «Маріо» « Повернутися
Піцерія «Маріо»
автор: Піцерія «Маріо»

Піцерія «Маріо»

 

Перша піцерія «Маріо» була відкрита в 2008 році. Сьогодні - це мережа піцерій з відмінним асортиментом піц: з м'ясом, морепродуктами, грибами, вегетаріанська, гостра, екзотична, класична. Піци в «Маріо» готуються виключно за традиційною технологією і випікаються в спеціальній дров'яної печі у Вас на очах.

Меню мережі «Маріо» за кількістю страв і різноманітності піци схоже, швидше, на меню хорошого ресторану і припаде до смаку самим вишукувальним гостям. До кожного сезону кухарі піцерії розробляють спеціальне меню, створюють ексклюзивні рецепти, готують смачні сюрпризи.

А для самих маленьких гурманів кухарі склали «Дитяче меню». У «Маріо» ваша дитина зможе не тільки ситно поїсти, але і знайти нові знання та цінний досвід. Разом з піццейола дитина може приготувати піцу своїми руками, чим принесе масу задоволення собі і своїм батькам.

Кожен день мережа «Маріо» запрошує вас на комплексні сніданки та обіди. Доступні ціни, збалансоване меню, широкий асортимент.

Всі піцерії мережі «Маріо», крім смачної піци, відомі якісним, обслуговуванням, затишком, відмінними умовами для відпочинку. У кожній з піцерій розташовані широкоформатні монітори і зони Wi -Fi.

І це ще не все! Ви можете замовити піцу, а також інші страви та напої на будинок або в офіс в будь-який час доби з 9:00 до 23:00.

Чому ми готуємо піцу на вогні ?

Піца - італійська традиційна страва. Дотримання традицій в технології його приготування має ключове значення. Класична піца готується в дров'яної печі. У місті Житомирі таку піцу ви можете спробувати тільки в піцеріях мережі «Маріо».

Піч, де готується піца, повинна мати температуру не нижче 450 ° С і топитись дровами. Така піч називається помпейскої і має форму склепіння у вигляді півсфери. Вогонь потрібно розводити з однієї з сторін. Піднімаючись вгору, жар потрапляє у фокус сфери і відбивається в центр печі на середину череня, нагріваючи його. У дров'яної печі для приготування однієї піци потрібно близько 90 секунд.

Контактна інформація:

м. Житомир

вул. Киевская 13.

Тел.: 42-23-27

e-mail: pizza@mariopizza.com.ua

www.mariopizza.com.ua/

Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра