Ресторанно-готельний комплекс "Гайки" « Повернутися
Ресторанно-готельний комплекс "Гайки"
автор: Ресторанно-готельний комплекс "Гайки"

Ресторанно-готельний комплекс "Гайки"

 

Сучасний, недавно побудований, ресторанно - готельний комплекс "Гайки" зручно розташувався в самому центрі міста Житомир, в золотому перетині його культурно - історичної та адміністративно - діловій частині, в парковій зоні - тихому містечку, що дійсно створює атмосферу гаю.

З вікон комплексу видно історичні (Будинок офіцерів, Філармонія, пам'ятник архітектури Водонапірна вежа) і сучасні (Обласна наукова бібліотека, Промінвестбанк, Обленерго, кінотеатр "Жовтень") будови.

Комплекс знаходиться в декількох хвилинах ходьби від обласної державної адміністрації, обласної та міської рад, мерії. Поряд також Музичне училище ім. Косенко, Аграрний і Педагогічний університети, Обласне управління внутрішніх справ і СБУ.

Недалеко знаходяться Музично - драматичний театр ім. І. Кочерги, кінотеатри ім. І.Франка та "Україна", Соборна площа, Обласний суд і прокуратура, Михайлівська церква, Преображенський кафедральний собор, Римсько - католічній Кафедральний собор св. Софії та музеї: Краєзнавчий, Природи, Комонавтіки.

У комплексі є власна автостоянка, що охороняється, а також існує зручний під'їзд для автотранспорту та виїзд на одну з головних вулиць міста - Велику Бердичівську, звідки швидко можна дістатися до будь-якого куточка міста.

Ресторанно - готельний комплекс "Гайки" пропонує відвідати відмінний, європейської якості, ресторан, де можна скуштувати європейську, українську, японську кухні, страви з мангалу і ф'южн.

Ресторан "Гайки" має чотири зали (Венеціанську, Червону, Блакитну та VIP - залу) та літній майданчик, де можна відсвяткувати день народження, весілля, влаштувати ділову зустріч або просто відпочити у затишній атмосфері.

Також до послуг відвідувачів - готель "Гайки", де можна знайти як звичайні готельні номери, так і номери підвищеної комфортності. Уважний персонал, висококласний сервіс, що відповідає міжнародним стандартам, замовлення будь-яких ресторанних страв у номер - все це вигідно відрізняє наш готель від інших.

При організації святкових та ділових заходів важливу роль відіграє наявність в нашому комплексі салону краси, де можна отримати широкий спектр перукарських послуг.

Ресторанно - готельний комплекс "Гайки", маючи сучасну інфраструктуру і високий рівень обслуговування, дотримується гнучкої політики формування цін: доступні для середнього класу номери відповідають всім вимогам сучасної ділової людини, для якого велике значення має і комфортний відпочинок, і наявність необхідних для ефективної роботи умов , яка в номері, так і на території установи.

Для постійних та корпоративних клієнтів - вигідна система бонусів і знижок.

Форма оплати: готівковий і готівковий розрахунок, а також Visa, EuroCard, MasterCard.Контактна інформація:

м. Житомир

вул. Новий Бульвар, 6

Тел./Факс: (0412) 466-114.

www.gayki.zt.ua

 

Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра