Готельно-розважальний комплекс «Ліверпуль»

« Повернутися
Контакти
  • Донецьк, вул. Артема, 131 в
  • тел.: (062) 312-54-88 ресторан
  • тел.: (062) 312-54-74 отель
  • www.liverpool.com.ua

Готельно-розважальний комплекс

«Ліверпуль»

 

Готельно-розважальний комплекс «LIVERPOOL», розташований в самому центрі Донецька, є унікальним, яскравою плямою індустріального мегаполісу.

У готельно-ресторанний комплекс «LIVERPOOL» входить готель, ресторан, банкетний або конференц-зал. Зручне місце розташування в самому центрі міста, доступні ціни і цікавий, яскравий дизайн здивують кожного!

Гостинне місто Донецьк, як привітний господар приймає і облаштовує своїх гостей з пошаною і комфортом. У Донецьку раді кожному гостю і готелі Донецька готові прийняти всіх приїжджих і із зручністю розмістити їх у нашому готельно-розважальному комплексі «Liverpool» на будь-який термін. Туристи і бізнесмени, футбольні вболівальники та інші гості нашого міста можуть вибрати у нас самий відповідний для них номер, в якому вони зупиняться. А чи знаєте Ви, що наш готель розташований в самому центрі м Донецька? Адже таким місцем розташування можуть Вас порадувати далеко не всі готелі Донецька. Таке розташування дозволить Вам опинитися в безпосередній близькості до бурхливого життя нашого міста. Як правило, у гостей складається загальне враження від поїздки виходячи з того, як місто зустрів свого нового мешканця. Тому в першу чергу готелі Донецька визначають обличчя міста.

У процесі вибору підходящої готелі люди зазвичай враховують безліч чинників. Серед них виділяють: його цінову категорію, який рівень сервісу надають, чи є вільні місця. Але, мабуть, найголовнішим критерієм вибору готелю є її місце розташування. Готелі м. Донецька розташовані в різних частинах міста але серед них яскраво виділяється наш комплекс. Якщо Ви плануєте зупинитися в м. Донецьку на одну добу, то, природно краще бронювати готель в центральній частині міста. Якщо Ви будете проживати з дитиною, то підберіть собі відповідний для цього номер. Такі готелі м. Донецька як Liverpool велика рідкість у наш час. Бо Liverpool це не просто готель, але готельно-розважальний комплекс, в якому є Арт-ресторан і Live Music Bar.

Кількість переглядів: 3100
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра