Стоматологічні клініки

« Повернутися

Стоматологічний кабінет «Кисмет» працює на ринку стоматологічних послуг з 2000 року.

Мережа стоматологічних клінік «Dent elit».
Premium clinic є стоматологічної практикою нового покоління. Наша головна мета - щодня дарувати людям здоров'я, радість і впевненість у собі.
Стоматологічні послуги.
Стоматологічна клініка розташовується в триповерховій будівлі в Центрі міста. На 1 поверсі розташовані хол, ресепшн і зуботехнічна лабораторія.
Приватна стоматологічна клініка «Вінінтермед» (Вінниця міжнародна медицина) із сімейним принципом обслуговування заснована в серпні 1991-го року.
Висококваліфіковані фахівці стоматологічної клініки «Діадент» надають всі види стоматологічних послуг.
Стоматологія - повний терапевтичний об'єм.
Вінницька стоматологічна клініка «32 Богатиря» надає послуги з профілактики та лікування хвороб зубів у дорослих, і дітей.
Наша клініка є представницькою клінікою Української Ендодонтичної Асоціації зі спеціалізацією на лікуванні зубів під мікроскопом.
Стоматологічна клініка «ЛЄВІКА» - це якісне лікування.

З лютого 2004 року доктора клініки реабілітаційної стоматології «Пріор» в місті Вінниця на високому рівні надають необхідну допомогу.

Медичні послуги: всі види стоматологічних послуг.
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра