Новий Всеукраїнський конкурс для талановитих дітей пройде у Вінниці « Повернутися
Новий Всеукраїнський конкурс для талановитих дітей пройде у Вінниці
автор: The Best kids of Ukraine
Напередодні Дня Святого Миколая, під час зимової казки у Вінниці вперше пройде Всеукраїнський конкурс талантів, краси і моди під назвою "The Best kids of Ukraine".
Дата проведення конкурсу 18 грудня 2016. Захід пройде в новому, панорамному ресторані AURA.
 
Організатори конкурсу сімейний журнал «HARVED kids» в особі Ганни Станіславенко і модельне агентство «Grace» - власниця Катерина Просянникова. Як стверджують організатори: "Конкурс дає прекрасну можливість дітям різного віку уявити професійного журі та широкої громадськості свої таланти, зовнішні дані та інтелектуальні здібності. Продемонструвати не тільки зовнішні свої переваги а й відкрити свою дитячу щиру душу під час благодійних заходів".
 
"Головна мета конкурсу це - об'єднати талановитих дітей з різних куточків України, презентація творчих здібностей учасників, пошук нових талантів, обмін досвідом, популяризація національних костюмів" - ділиться Анна Станіславенко.
 
Протягом всієї підготовки буде проводитися відео і фото зйомка. Дітки будуть багато часу проводити з висококваліфікованими фахівцями в сфері краси та моди. Знання та навички, отримані під час підготовки до конкурсу будуть цінними та корисними для дітей протягом життя! Для учасників організатори і партнери приготували безліч гідних подарунків і сюрпризів! Переможці конкурсу, найталановитіші дівчинка і хлопчик отримають поїздку в Діснейленд, можливість надавати Україні на міжнародному конкурсі, а так само можливість публікації в глянцевому журналі "Harved kids". Всі дітки на конкурсі будуть переможцями в своїх номінаціях і отримають чудові призи і незабутні емоції.
 
 
 
Вікові категорії учасників хлопчики і дівчатка:
1. від 5 до 6 років
2. від 7 до 9 років
3 .від 10 до 15 років
 
Конкурсна програма:
1. Перший вихід учасників - вихід в футболках з логотипом партнерів конкурсу (надається організаторами), при виході ведучі зачитувати невелику презентацію учасника (презентація надається кожним учасником, не більше 20 сек)
2. Другий вихід - Мій кумир - кожен учасник готує номер (пісня, танець, вірш і т.п.) свого кумира (необхідно створити образ і передати повісті стиль кумира). Номер не більше 1 хвилини
3. Вихід у вечірніх сукнях (надається організаторами)
4. Нагородження (кожна дитина отримує дипломи учасника всеукраїнського конкурсу краси, цінні подарунки та номінації, переможці в своїй категорії отримують корони (дівчата) або кубки (хлопчики)
Вартість участі на платній основі.
Реєстрація до 1 грудня 2016 р
 
Подати заявку можна за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3eGSVv6_bmCyp0LCqQUtzdQM3LWn1M6JnEF-E_muFIO5rDw/viewform
 
 Більш детальну інформацію ви можете дізнатися за тел +38097 5256885 або +3097 932 10 26
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра