Магазин чоловычого одягу Андре Тана

« Повернутися
Контакти
  • Україна
  • Вінниця
  • ТЦ Sky Park
  • пл. Козицького 51
  • тел.: 067-720-40-75
  • тел.: 093-911-23-03
Офіційний представник модного, стильного чоловічого одягу Андре Тана в місті Вінниця !!!!!!!!


Вашій увазі представлені моделі одягу з нових колекцій a.TaNbyAndreTan. Ви можете не тільки подивитися майстерність дизайнера, а і придбати дизайнерський одяг в магазині. У колекціях дизайнерського одягу переважають стильні костюми, а також модні штани і вишукані піджаки, які додадуть впевненості та елегантності Вашому образу.
 
У магазині дизайнерського одягу a.TaN Ви знайдете одяг на будь-який смак, підберете костюми для різних важливих подій. Вони стануть незамінними в вашому гардеробі і підійдуть як для офісного дрес-коду, так і для веселих прогулянок.
 
Широкий асортимент дизайнерської продукції, а також доступність відомого українського бренду приємно здивує Вас.
 
АНДРЕ ТАН - ЦЕ МОЛОДИЙ І УСПІШНИЙ ДИЗАЙНЕР ОДЯГУ, проявив себе як В УКРАЇНІ, ТАК І ЗА ЇЇ МЕЖАМИ. ПРИДБАВ ПОПУЛЯРНОСТІ ТАКОЖ ЗАВДЯКИ ТОМУ, ЩО ВИНАЙШОВУ ІННОВАЦІЙНИЙ СТИЛЬ SMART COUTURE.
 
Дизайнер був занесений в книгу рекордів Гіннеса України, як один з наймолодших і найуспішніших дизайнерів, також він брав участь в різних конкурсах і в багатьох здобув перемогу. У кожну свою колекцію майстер вкладає частинку себе, щоб вона була неповторною і привабливою.
 
З кожним роком ім'я Андре Тан стає все більш відомим, популярним і асоціюється з чудовою одягом, саме тому було прийнято рішення не зупинятися на досягнутому, так і з'явилася друга лінія одягу «а.Тan».
 
Тепер мода стала доступною для кожного і є можливість носити речі від улюбленого дизайнера!
Кількість переглядів: 3054
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра