«Arena Sport Zone»

« Повернутися
Контакти
  • м. Київ, вул. Бассейная, 2-а
  • тел.: (044) 492-00-00
  • e-mail: info@concert-plaza.com.ua
  • www.arena-kiev.com

«Arena Sport Zone»
  

Arena Sport Zone(Арена Спорт Зон) — це традиційне і найулюбленіше місце зустрічей і спілкування любителів спорту. Місце, в якому збираються боліти за рідну команду, подивитися на великих екранах і в хорошій якості прямі трансляції популярних змагань з найбільших стадіонів і спортивних арен світу. У нашій спорт зоні, яка знаходитися на 2 поверсі РК « Арена» відвідувачі можуть проглянути усі найважливіші і більші події світового спорту, боліти за своїх кумирів на великому екрані і з потужним звуком, відчути себе в епіцентрі спортивних подій.
 


Ми пропонуємо нашим відвідувачам насолоджуватися атмосферою спорту на 9 плазмових панелях і 5 LCD моніторах з потужним стереозвуком. Ця концепція дозволяє усім нашим відвідувачам незалежно один від одного насолоджуватися улюбленим видом спорту : футболом, хокеєм, бейсболом, керлінгом. Завдяки нашій унікальній супутниковій системі наші клієнти мають можливість побачити в прямій трансляції не лише « традиційні» футбольні або хокейні матчі, але і турніри по гольфу, скачки, знамениті американські автогонки і багато що інше.

Стіни Arena Sport Zone(Арена Спорт Зон) представляють інтерес для істинних прихильників спорту. Тут представлені подарунки наших друзів і відвідувачів. Це футболки відомих футбольних і хокейних команд, фотографії відомих українських спортсменів, унікальні речі які належать легендам спорту : рукавички братів Кличка, жердина Сергія Бубки, футболка Василя Вирастюка та ін. У рамках проекту нашої спорт зоні була створена Алея слави видатних спортсменів. У ній вже увічнені відбитки рук таких спортсменів як Сергій Бубка, Лілія Подкопаева, Яна Клочкова, Олексій Немов, Винс Тейлор і багатьох інших. Ласкаво просимо у світ спорту!
 

Ми завжди раді Вам!

Кількість переглядів: 7029
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра