Арт-ресторан «Шляпа»

« Повернутися
Контакти

Арт-ресторан «Шляпа»


Арт-ресторан «Шляпа» - це якісна світова та авторська кухня, високий стандарт обслуговування і стиль, які працюють для Вашого задоволення. Візит в «Шляпу» - це завжди яскрава, незабутня і, звичайно, приємна подія.

Наше завдання - подарувати Вам незабутню подорож у світ смачної, оригінальної, неповторної кухні, якісної концертної програми, надати у Ваше розпорядження затишний кінотеатр і караоке, подбати про те, щоб Ваш урочистий або офіційний захід (весілля, бенкет, фуршет, презентація, конференція) пройшов на високому рівні.

«Шляпа» зібрала під своїми широкими крисами три зали: основну, беанкетну і караоке-кінотеатр. Вони найкраще підійдуть для бенкетів, веселих вечірок, зустрічей з друзями, корпоративного свята, приємного уїк-енду, відвідини живих концертів, романтичного побачення, світського життя, весілля, вечері з діловими партнерами.

Місце, де народжуються шедеври, або Творча майстерня «Шляпи»

Кухня «Шляпи» - це унікальні рецепти найпопулярніших страв земної кулі. Зібрані світові кулінарні бестселери здивують гостей унікальними авторськими рецептами з використанням тільки натуральних і екологічно чистих продуктів.

На додаток до шедеврів світової кулінарії, в «Шляпі» зібрана унікальна винна карта від одного з кращих сомельє GoodWine. Асортимент потішить цінителів винами з Італії, Франції, Іспанії, Німеччини, Чилі та Аргентини.

А для любителів міцніших напоїв ми приготували «хренівку». Ніколи про таку не чули? Відкриємо секрет: це авторський рецепт настоянки на меду і хрону з оригінальним смаком і приємними відчуттями.

Кухня від арт-ресторану - це смачне і неповторне свято на Вашому столі!

Де залишити свою «Шляпу»?

ГОЛОВНА ЗАЛА - Творча музична шляпа.

Для дружніх приємних зустрічей, романтичних побачень, стильних знайомств і творчих подій ласкаво просимо в приміщення з чорно-білим інтер'єром у стилі модерн, живою сценою, першокласним звуковим обладнанням, зручним розташуванням столиків і оригінальною атмосферою. З вівторка до суботи в цій залі - нові відчуття, своєрідна атмосфера. Музика-jazz, blues, soul, lounge. В головній залі затишно і приємно, вона дарує атмосферу, в якій приємно перебувати, настрій, який приємно відчувати.

БЕНКЕТНА ЗАЛА - Урочиста і ділова шляпа.

Потрапляючи в бенкетну залу, Ви відразу відчуєте невловиму, але відчутну атмосферу урочистості, свята, спокійного ділового стилю. Це приміщення, що дає змогу створити будь-яку конфігурацію столиків, враховуючи побажання гостя. Плавні лінії модерну, вінтажний стиль в пастельній гамі, позолота портьєр і блиск кришталю - все це створює театральну, надзвичайно приємну і затишну атмосферу. Стіл-партер, від якого розходяться столики, є смисловим центром приміщення, який акцентує на сидячих за ним гостях. Зрозуміло, що такий інтер'єр ідеально підходить для проведення весіль, фуршетів, бенкетів, семінарів і конференцій, зустрічей з діловими партнерами.

КІНОТЕАТР, КАРАОКЕ - Шляпа, яка любить змінюватись.

Зал кінотеатру-караоке. Складно описати шляпу, настрій якої повністю залежить від гостя. Вона може бути і затишним кінотеатром для романтичних побачень чи дружніх зустрічей, і веселим караоке для веселих компаній, і діловим циліндром, в якому та зручно проводити конференції, каву-брейки, семінари, ділові зустрічі. Панорама Києва та авторський дизайн надають легкість та невимушеність приміщенню. Можна запевнити з легкістю: ця «шляпа» йде в ногу з часом, тому увібрала в себе як естетику модерну, так і новітні технології. В приміщенні чудова акустика, у розпорядженні гостей: - професійний проектор; - екран 2 на 3 метри; - система KaraokeEvolutionPro;

Ця «Шляпа» - воістину універсальна! Вона підійде і успішним бізнесменам, і романтичним натурам, люблячим затишно вмоститися за переглядом улюбленого фільму, і веселим і творчим компаніям, які обожнюють співати.

Кількість переглядів: 7064
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра