Аптека «Здорова родина»

« Повернутися
Контакти
  • м. Київ, проспект Генерала Ватутіна, 2а
  • тел.: (044) 541-23-22
  • www.apteka-zd-rod.uaprom.net
  • Працюємо: пон.-п’ятн.з 8:00 до 21:00, суб.-нед. з 9:00 до 21:00

Аптека «Здорова родина»
 

Наша Аптека №1 ПП «Здорова родина» розпочала свою роботу в серпні 2009 року. Головний девіз нашого підприємства це – "Якість, професійність і доступність».

В нашій аптеці ви можете придбати тільки якісні препарати. Це досягається тим, що ми закуповуємо лікарські засоби в перевірених компаній, які забезпечують посерійний контроль препаратів. Також ведеться постійне стеження за бракованими та фальсифікованими серіями, щоб унеможливити їх попадання в аптеку.

Працівники нашої аптеки мають достатній стаж роботи, а також постійно удосконалюють свою кваліфікацію. Вони нададуть Вам достовірну інформацію про лікарський засіб, допоможуть в підборі препаратів, проконсультують щодо першої долікарняної допомоги в різних випадках, безкоштовно вимірять тиск. Професійність працівника це основний критерій при підборі персоналу в нашу аптеку.

Доступність лікарських засобів забезпечується в нашій аптеці доволі низькими цінами, а також накопичувальною дисконтною програмою, вона дає можливість зекономити від 5 до 10 відсотківна всьому асортименті аптеки.

Ми попереджаємо, що САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Кількість переглядів: 7729
16січ
Протягом всього січня ПРОБНИЙ урок БЕЗКОШТОВНО! ...
24лют
Ми живемо в стрімкому інформаційному столітті. І,...
6бер
Пропоную Вашій увазі останню відеороботу гурту...
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра