Спорткомплекс на Позняках

« Повернутися
Контакти

Спорткомплекс на Позняках
 


Спорткомплекс "Планета спорт" на Позняках це - два плавальних басейни, п'ять критих тенісних кортів, тренажерний зал, два фітнес зали, кардіо зал, дитяча кімната, сауна і спорт-бар.

Це один з небагатьох комплексів, який має 25-ти метровий басейн. Температура води, 27,5-28 градусів, басейну найбільш сприятлива як для занять аквааеробікою і спортивним плаванням, так і для спокійного плавання. Також, в басейні проводяться вступні заняття з навчання дайвінгу. Глибина Дитячого басейну від 0,8 м до 1,2 м., температура 32 градуси, найбільш прийнятна для дитячих тренувань. Він призначений для проведення персональних тренувань з дітьми починаючи з грудного віку.

Тренажерний зал оснащений новими професійними тренажерами "Інтер Атлетика" в бізнес виконанні. Тут Ви зможете провести своє тренування розумно, різноманітно і правильно. Завжди присутній черговий тренер, але якщо Вам потрібен індивідуальний підхід, ми запропонуємо персонального тренера. Ви можете тренуватися одночасно декількома групами, родиною, колегами по роботі або індивідуально. Також проводиться інструктаж і тренінг серед дітей та підлітків. Крім того, в нашому кардіо-залі Ви зможете відмінно розім'ятися, розігрітися і потренуватися.

Просторий зал для занять аеробікою пропонує широкий вибір класів та занять різних напрямків.

Дитяча ігрова кімната для дітей з 2 до 8 років.

У нашій Ігровий кімнаті Ваших діток зустрінуть професійні педагоги-вихователі, які зроблять цікавим час перебування дитини в Дитячій кімнаті. На творчих заняттях навчать малювати, ліпити, робити аплікації та орігамі, а також бути спостережливими, уважними і оригінальними.

Приємним завершенням Ваших тренувань може стати відвідування фінської сауни або спорт-бару.

У клубі працює безкоштовна WI-FI зона.

Кількість переглядів: 8230
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра