«АRENA STARS CABARET»

« Повернутися
Контакти

«АRENA STARS CABARET»

 
 

Відвідавши АRENA STARS CABARET, Ви станете свідками сексуальної досконалості і чуттєвої хореографії наших танцівниць. VIP кімнати дозволять Вам насолодитися вишуканими танцями наодинці. Наш стиль - це постійне шоу, де між баядерками і відвідувачами відбувається невидима гра. Приходьте, ми Вас приємно здивуємо.

Ресторан «ARENA STARS CABARET» «Королівство Королів» В Новорічну Ніч Королеви і Принцеси, Чарівниці і Феї, Снігуроньки і Сніжинки - усі вони зберуться в нашому Кабаре для Чаклунства. У усіх Королів без виключення буде можливість в новорічну ніч загадати бажання і ... заглянути в Королівство Королів, яке існує тільки в цю казкову ніч, тільки до світанку. У вартість квитка включено: - Казкова Новорічна Програма в «ARENA STARS CABARET» - Меню: Плато Сирів - Пармезан, Камамбер, Шевре, Роземборг з полуницею і інжиром; Плато з Фруктами Ананас, виноград, яблука, ківі, груша, полуниця; Плато Солодощів Arena Stars Шоколадні цукерки, мигдалеве печиво Macarons.

Кількість переглядів: 9411
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра