«АRENA STARS CABARET»

« Повернутися
Контакти

«АRENA STARS CABARET»

 
 

Відвідавши АRENA STARS CABARET, Ви станете свідками сексуальної досконалості і чуттєвої хореографії наших танцівниць. VIP кімнати дозволять Вам насолодитися вишуканими танцями наодинці. Наш стиль - це постійне шоу, де між баядерками і відвідувачами відбувається невидима гра. Приходьте, ми Вас приємно здивуємо.

Ресторан «ARENA STARS CABARET» «Королівство Королів» В Новорічну Ніч Королеви і Принцеси, Чарівниці і Феї, Снігуроньки і Сніжинки - усі вони зберуться в нашому Кабаре для Чаклунства. У усіх Королів без виключення буде можливість в новорічну ніч загадати бажання і ... заглянути в Королівство Королів, яке існує тільки в цю казкову ніч, тільки до світанку. У вартість квитка включено: - Казкова Новорічна Програма в «ARENA STARS CABARET» - Меню: Плато Сирів - Пармезан, Камамбер, Шевре, Роземборг з полуницею і інжиром; Плато з Фруктами Ананас, виноград, яблука, ківі, груша, полуниця; Плато Солодощів Arena Stars Шоколадні цукерки, мигдалеве печиво Macarons.

Кількість переглядів: 7528
16січ
Протягом всього січня ПРОБНИЙ урок БЕЗКОШТОВНО! ...
24лют
Ми живемо в стрімкому інформаційному столітті. І,...
6бер
Пропоную Вашій увазі останню відеороботу гурту...
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра