Полірування волосся

« Повернутися
Контакти
  • Україна
  • Київ
  • тел.: 093-201-97-94
Багато жінок страждають проблемою волосся, що січеться. Результатом може бути або неправильний догляд за волоссям, або зловживання гарячими фенами і прасками під час укладок, або неправильно підібрана косметика, або внутрішні фізіологічні проблеми. Наслідком всього цього може бути втрата кольору, життєвої сили і розшарування кінчиків волосся. Це добре помітно на більш відросло волосся, зовні вони починають бути схожими на «мочалку».

Ще зовсім недавно вважалося, що вирішення цієї проблеми - зістригти максимум посічених волосся. Не всі готові на таке піти, оскільки кожна дівчина і жінка знає, скільки потрібно років для того, щоб їх відростити довжину або як недешево коштує наростити волосся. Фахівці розробили і створили процедуру полірування волосся, що січеться.

Процедура полірування волосся - це видалення ламких, роздвоєних волосся без повної втрати довжини. Процедура проводиться машинкою, на яку одягається спеціальна насадка, спрямована остригати, тільки стирчать волоски.

Полірування волосся можна здійснювати як окрему процедуру, так і застосовувати в комплексі з іншими процедурами, такими як фарбування, ламінування, лікування або догляд за волоссям. Комплексні процедури приносять максимально желамий результат.
Кількість переглядів: 3899
26вер
Консультації на 1 рік, безліміт сімейного лікаря для...
26вер
Діагностика та малоінвазивні технології, рішення...
26вер
Догляд за шкірою: ідеальна в будь-якому віці....
Всі новини
Угода при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстрації, угоду користувача при реєстра